Horská elektrokola

Nestačí vám pouze tradiční rovinatý terén a rádi zdoláváte také kopce? Milujete cykloturistiku a hledáte pro tuto zálibu vhodný dopravní prostředek? Tak to vás rozhodně potěší moderní horská elektrokola, která toho umí mnohem víc než jen jízdu mimo veřejné komunikace.

Horská elektrokola

Máte rádi jízdu na kole nejen po veřejných komunikacích, ale také po kopcovitém terénu? Pro milovníky cykloturistiky či výjimečné jízdy v neobvyklém terénu je jako stvořené elektrokolo horské.

Celoodpružené horské kolo nabízí zvládání nejen běžných terénů, ale také vysokých kopců. Takto jedinečnou jízdu umožňuje především výkonný motor, odpružení, pevnost a lehkost rámu, hydraulické kotoučové brzdy, plynová rukojeť a u některých typů možnost dosáhnout mimo veřejnou komunikaci rychlost až 45 km/h bez nutnosti šlapání.

K celkovému komfortu přispívá také vysoce výkonná baterie, která vám zajistí pohodlnou jízdu bez omezování. Skvělé řešení pro sportovně založené jedince i uživatele, kteří mají prostě rádi vyjížďky přírodou. Prostředek, s kterým se již nemusíte obávat nástrah stoupání terénu a kopců a můžete si v každém případě užívat pohodlnou jízdu. Horská elektrokola se středovým pohonem vám poskytnou příjemné pocity přirozené jízdy.

Horská elektrokola

Existuje 9 produktů.

Zobrazení 1-9 z 9 položek