Baterie na kola

Náhradní baterie na elektrokola

Využíváte komfort elektrokola a chcete, aby vám sloužilo dlouhodobě? Chcete zajistit jeho funkčnost a podtrhnout kvalitu? Pro dlouhodobé využívání, kvalitu a funkčnost jsou potřebné i další komponenty jako jsou náhradní baterie na elektrokola nejvyšší kvality.

Chcete zajistit plnou funkčnost a dlouhou životnost vašeho elektrokola? S tím souvisí i jeden z nejdůležitějších komponentů, a to náhradní baterie do elektrokola.

Kvalitní provoz vašeho elektrokola zajistí pestrý výběr odzkoušených náhradních lithiových baterií či jinak zvaných akumulátorů s označením Li-NCM od takových předních výrobců jako LG, Samsung nebo Panasonic. Nejmodernější baterie na elektrokolo, které jsou ideálním řešením díky dlouhé životnosti, rozmanitým parametrům, funkcím a také ideální ceně. Široký výběr pro různé typy elektrokol.

Akumulátory, které splňují veškeré bezpečnostní funkce včetně vyvažování, ochrany proti přetížení, nadměrnému vybití, přehřátí či vysoké zátěži. Oceníte také vybavení elektronickým systémem řízení baterie. Spolehlivý zdroj pohonu s nabíjením, díky kterému si zajistíte nejen plně funkční provoz a požadovaný výkon elektrokola, ale také nízké provozní náklady.

Baterie na kola

Existuje 16 produktů.

Zobrazení 1-12 z 16 položek