princip elektrokola

Co je elektrické kolo?

Elektrické kolo je moderní alternativou k tradičnímu kolu. Na rozdíl od klasických jednostopých vozidel  jsou elektrokola poháněna pomocí elektromotoru zabudovaného přímo v ráfku kola. Elektrokolo se pohybuje tiše a umožňuje jízdu téměř bez námahy. Elektrická kola jsou široce používána všude ve světě a nyní si je masivně začínají kupovat i mladí uživatelé. Elektrická kola jsou perfektní prostředek pro pohyb  v přeplněných městech  a skvělý nápad pro rekreaci.

Elektrické kola
 

Inteligentní podpora

Motor se spustí automaticky při otáčení pedály. Inteligentní regulátor vám přidá tolik energie, aby rozjezd byl plynulí a vy můžete použít libovolného úsilí k podpoře elektromotoru. Chcete-li zastavit stačí stisknout brzdovou páku nebo přestat šlapat. Motor se automaticky odpojí.

Rychlá doprava

Elektrické kolo je skvělým způsobem dopravy nejen ve městě. Pomocí elektrokola se vyhnete dopravním zácpám a dostanete  se rychle do práce nebo domů. Na rozdíl od klasického kola EcoBike nevyžaduje nadlidskou sílu po celodenní práci :) a můžete se tak dostat na místo, aniž byste se  unavili..

Tradiční jízda

Naše elektrokolo lze používat i standartním způsobem a to tak že se elektromotor s cela vypne. Nízká hmotnost kola vás nebude nikterak omezovat . Jakmile se budete cítit unaveny elektromotor si opět zapnete. 

 

Jak to funguje?

Každé elektrické kolo má tři klíčové prvky, které ho řídí. Jedná se o: baterii (akumulátor), elektrický motor a elektronický regulátor, který řídí celé kolo. Kromě elektrického  pohonu je kolo  velmi podobné kolu tradičnímu které známe několik let.

Baterie

Baterie elektrického kola je nejdůležitějším zdrojem energie výrobku. EcoBike jsou hliníkové kola vybavená výkonnými lithium-iontových baterijemi, které se úspěšně používají v moderních přenosných počítačích a mobilních telefonech. Průměrná délka života lithium-ion baterie se počítá v průměru 500-700 dobití. Dlouhodobé užívání může oslabit výkon baterie a je vhodné ji nahradit. Plně nabitá baterie vydrží 40-120km takže na elektrokole ujedete cca 30 000 km!  Baterie jsou k dostání ve dvou verzích napětí: 24V 36V. Což ovlivní  schopnost maximálního počtu najetých. kilometrů na jedno nabití.

Motor

Elektrické motorky EcoBike jsou moderní Střídavé motory kapacitou 250-350 wattů. To je maximální výkon povolený Evropskou unií. Střídavý motor je plně automatický a prakticky bez problémů. Jeho velkou výhodou je efektivní využívání energie, což umožňuje dlouhodobé používání kola. Na ujetí  100km vzdálenosti motor spotřebuje energii  za csa 6 kč!!! U elektrokol můžete dosáhnout rychlosti až 25 km / h, což je pravidlo  EU.

 

Kontrolor

Regulátor je zodpovědný za kontrolu motoru a vysílaného  výkonu baterie do  motoru. Regulátor spolupracuje se snímačem pohybu instalovaného na BB, vytvoření inteligentního systému pro podporu řízení. Snímač zaznamenává rychlost kliky, snímá záměry cyklisty a automaticky pomocí regulátoru odesílá informace do motoru pro spuštění řízení funkce motoru. Kola jsou vybaveny plynulým  ovladačem k regulaci výkonu motoru. Chcete-li zastavit stačí stisknout brzdovou páku nebo přestat šlapat. Motor se automaticky odpojí.

Podívejte se na videa

<a " EcoBike - Movie 2   <a " EcoBike - Movie 2
 

 

Za Rowery Elektryczne EcoBike zapłacisz przez PayU System Płatności Elektronicznych
Ke stazení katalog
EcoBike 2015